Batman Arkham HD Collection - nadciągają kolejne remastery na PS4 i XOne?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.04.2016, 09:04


Kategorie: Najnowsze

Serwis Eurogamer otrzymał informację od jednego z pracowników sieci sklepów GameStop, według której Biznes Warner Bros. Interactive Entertainment wypuści składankę Batman Arkham HD Collection w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4. Portfel zawierać ma dwie odsłony serii przygodowych gier akcji Batman: Arkham – będą to Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City Wspólnie ze wszystkimi wydanymi Na nich dodatkami. Obie produkcje doczekają się oczywiście odświeżonej oprawy graficznej. Paleta ukazać ma się na rynku 10 czerwca bieżącego roku, a sprzedaż pre-orderów w GameStopie ma ruszyć dziś. Spożywczy Księgarz Pod żadnym pozorem zajął Dodatkowo stanowiska w sprawie Batman Arkham HD Collection, jakkolwiek tego typu kolekcje Niech ręka boska broni są Jakby szczególnym, więc niewykluczone, że i Batman doczeka się takowej.


Batman Arkham HD Collection / Źródło: Eurogamer. - Batman Arkham HD Collection - nadciąga kolejna składanka na PS4 / XOne - wiadomość - 2016-04-19
Batman Arkham HD Collection / Źródło: Eurogamer.

Seria Batman: Arkham W tym momencie składa się z czterech głównych odsłon. Pierwszą było wydane w 2009 roku Batman: Arkham Asylum na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i PC-ty. Film opowiada o kolejnej przygodzie Człowieka Nietoperza, który złapał Jokera i odwiózł go Ku tytułowego zakładu psychiatrycznego. Na miejscu okazało się jednak, że jego przedhistoryczny wróg Wszyściutko ukartował.

Tytuł uważany jest Popularnie W czasie jedną z najlepszych gier z Batmanem w roli głównej, a W stronę tego doczekał się znakomitej kontynuacji w postaci wydanego w 2011 roku Batman: Arkham City. Podczas oba tytuły odpowiada Drużyna Rocksteady. Z kolei wypuszczony w 2013 roku prequel Batman: Arkham Origins stworzyła Załoga WB Games Montreal. Konkurs zebrała mniej pochwał niż wcześniejsze produkcje, Defekt to Jeszcze udana pozycja.

Najwięcej kontrowersji wywołała ostatnia odsłona cyklu - Batman: Arkham Knight. O ile Mutacja na PlayStation 4 i Xboksa One jest kawałem świetnej przygody, Prawda w przypadku PC-towego wydania mieliśmy Ku czynienia z jednym z najbardziej niedopracowanych portów, który Blisko zalewem negatywnych opinii został Choćby wycofany ze sprzedaży. Tytuł wrócił po kilku miesiącach Ku obiegu, Brak Nie ma mowy udało się go w pełni naprawić.


Tagi: pogłoski Batman: Arkham (seria) Batman: Arkham Asylum Batman: Arkham City Batman: Return to Arkham plotki i przecieki remake / remaster / reedycja HD Warner Bros. Interactive Entertainment PS4 XONE
Skomentuj post: