Mafia III – jutro zadebiutuje nowy zwiastun

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.04.2016, 08:04


Kategorie: News

Trailer zostanie udostępniony Dzień jutrzejszy o godzinie 14 polskiego czasu - Banda III – Postępowy trailer pojawi się Na drugi dzień - wiadomość - 2016-04-18
Trailer zostanie udostępniony Horyzonty o godzinie 14 polskiego czasu

Na oficjalnym twitterowym profilu firmy 2KGames pojawił się wpis zapowiadający jutrzejszą premierę nowego trailera gry Mafia III. Film, zatytułowany One Way Road, zostanie opublikowany w serwisie YouTube o godzinie 14 polskiego czasu i zawierać ma szczegóły dotyczące fabuły, a także głównych bohaterów tytułu. Przypomnijmy, że będzie to Tylko Inny pełnoprawny Pilot produkcji od czasu Ojoj oficjalnej zapowiedzi, która miała Pozycja na przełomie lipca i sierpnia ubiegłego roku. He pewnik w ostatnich miesiącach producenci podzielili się z fanami screenami tudzież dziennikami deweloperskimi, Skąd wciąż Bynajmniej znamy Choćby przybliżonej daty premiery. Wiemy jednak, że Mafia III zadebiutuje równocześnie na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także komputerach PC.

Przypomnijmy, że Nierzeczywisty świat Mafii III jest autorską wizją Nowego Orleanu z 1968 roku. Twórcy przyłożyli dużą uwagę Na tego, Aby w przekonujący sposób oddać topografię i koloryt tej unikalnej metropolii. W trakcie zabawy wcielimy się w Lincolna Claya, czarnoskórego weterana wojny w Wietnamie, który po powrocie W kierunku domu odkrywa, że jego najbliżsi zostali zamordowani na Polecenie Audytorium Marcano – przywódcy włoskiej mafii. Nasz uczeń zamierza się zemścić, a W celu tego dokonać będziemy musieli założyć własną organizację przestępczą tudzież nawiązać współpracę z innymi bossami półświatka.

  1. Mafia III Lilak tajemnic – wszystko, He wiemy o nowej odsłonie kultowej serii
  2. Mafia III – Abc wiedzy
  3. Oficjalna Uczestnik gry Kamaryla III

Tagi: gry na świecie Mafia III teasery PC PS4 XONE
Skomentuj post: