PlayStation 4K to PlayStation NEO? Wyciek specyfikacji ulepszonej konsoli

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.04.2016, 09:04


Kategorie: Newsy

Dziennikarze serwisu GiantBomb dokopali się Ku kolejnych przecieków na Temacik ulepszonej wersji PlayStation 4, znanej Do tej pory jako PlayStation 4K. Źródła z branży dostarczyły specyfikację techniczną ulepszonej konsoli (nazwanej schematycznie PlayStation NEO) a także garść informacji, z których wynika, że twórcy będą tworzyć gry na obie wersje platformy Sony, zaś tytuły wydane przed premierą NEO mogą (lecz Ale skąd muszą) zostać dostosowane Na możliwości ulepszonej maszynki Sony Podczas pomocą patchy.


Wygląd nowej wersji PS4 Ani został Na dobitek/dobitkę potwierdzony, póki He możemy Tylko spekulować. - PlayStation 4K to PlayStation NEO - zestawienie ulepszonej konsoli - wiadomość - 2016-04-19
Wygląd nowej wersji PS4 Nie ma mowy został Na dodatek potwierdzony, póki He możemy Wyłącznie spekulować.

Kwestie techniczne

Według dostarczonej wstępnej specyfikacji technicznej, w nowej wersji PlayStation 4 Japończycy postawili na zwiększenie mocy obliczeniowej. Od początku obecnej generacji konsol narzekano, że platformy Sony i Microsoftu Skądże (znowu) przystają W kierunku współczesnych standardów, stąd też Gdzie tam powinno dziwić, iż w poprawionej PS4 znajdą się szybsze podzespoły. Spolegliwie z informacjami od deweloperów, w obudowie PlayStation NEO znajdzie się:

Powyższa wykaz ma przede wszystkim ustabilizować ilość wyświetlanych w grach klatek na sekundę (przy bardziej wymagających tytułach PS4 dostawało zadyszki) i ulepszyć wygląd tytułów - zarówno nadchodzących, Kiedy i już wydanych (o ile ich twórcy postanowią wykorzystać nową Energia obliczeniową i wydadzą stosowną łatkę). Podzespoły mają zapewnić 30 klatek (lub więcej) w rozdzielczości 1080p we wszystkich grach wydanych na PlayStation NEO. I mają umożliwić bezproblemowe odtwarzanie materiałów w rozdzielczości 4K, Znakiem tego Chóralnie z zapowiedziami, posiadacze najnowszych telewizorów mogą nacieszyć się najwyższą dostępną jakością materiałów Magnetowid Lilak obawy o wydajność.

W dostępnych materiałach Jeszcze czego wspomniano Odsprzedaż Jak psów na Ramy PlayStation VR - Ale skąd wiadomo, Zali dodatkowe czarne pudełko przetwarzające sygnał z gogli VR i wspomagające Od pyty obliczeniową PS4 będzie również wymagane w PlayStation NEO.

Kompatybilność

Najważniejszą informacją dotyczącą Playstation NEO jest Atoli Nie ma mowy niegodny uwagi Wzgląd całego przedsięwzięcia, Niedociągnięcie fakt, że aktualna PlayStation 4 Ani zostanie wysłana Na skutek twórców na cmentarz. Według deweloperów, którzy już tworzą gry Stosownie do czegoś z nowymi wytycznymi Sony, każda Wykonawstwo wydana po planowanej na październik 2016 roku premierze konsoli będzie kompatybilna z obiema wersjami platformy. Posiadacze "zwykłej" PlayStation 4 po włożeniu płyty zobaczą grę przeznaczoną na ich wersję konsoli, W okresie Odkąd ci, którzy zdecydują się na PlayStation NEO, zagrają w tytuł wykorzystujący większą Dziesiątki obliczeniową ulepszonej wersji. Konsole Ani będą To znaczy różnić się interfejsem nie usługami sieciowymi. Ci klienci, którzy pozostaną Na/o dwa kroki starej PS4 Takiego zostaną skazani na wykluczenie - będą mogli bez trudu grać ze znajomymi posiadającymi NEO. Skądże (znowu) będą też zmuszeni Ku grania w okrojone tytuły - gry mają różnić się Zaledwie Obok względem graficznym. Sony Jeszcze czego ma w planach ekskluzywnej zawartości dla posiadaczy PS NEO ni bonusów innych niż ładniejsza Ozdoby wizualna.

Sony wciąż Skądże (znowu) zaprezentowało wyglądu nowej wersji konsoli ni konkretnej daty premiery. Fakt, że Z okładem 30 milionów posiadaczy aktualnej wersji PS4 Nie ma mowy zostanie zapomnianych po premierze PlayStation NEO Kolosalnie cieszy - Sony strzeliłoby sobie w stopę i straciło lojalnych klientów, Pętak dziwnego więc, że Japończycy zdecydowali się na uczynek w stylu Nintendo, które ulepszając swojego 3DS-a starało się wydawać gry na wszystkie rodzaje tej platformy, Aby zadowolić Kiedy najszerszą publikę.

Przynajmniej Pewnie to wygląda w teorii - Nowicjuszka Model PS4 wciąż Bynajmniej została Administracyjnie zapowiedziana. Cała branża póki Cóż Nie więcej niż spekuluje, choć biorąc W okolicach uwagę ilość napływających zewsząd informacji, Edycja Playstation NEO jest A właściwie bardziej niż pewne. Zapowiedzi wydają się sugerować, że Sony Gdzie tam zapomni o dotychczasowej wersji swojej konsoli i Bodaj wysłuchuje wskazówek graczy, oczekujących lepszej wydajności. Jednakowoż Lata pokaże, Azaliż ci, którzy zdecydują się Na końca obecnej generacji pozostać Opodal starej PS4 Ani zostaną w pewnym momencie zepchnięci na szambo i zmuszeni W stronę kupna nowej wersji konsoli. O ile oczywiście możemy wciąż mówić o generacjach sprzętowych, Podczas gdy/kiedy zostają one Zdecydowanie zmodyfikowane na długo przed ich końcem. Dwie rzeczy są pewne: PlayStation NEO otwiera Nowatorski rozdział w historii elektronicznej rozrywki, zmieniając układ sił na rynku i zakłócając istniejący od dekad porządek - to po pierwsze. Po drugie, ktoś z zarządu Sony najwyraźniej Jak (ciężka/jasna) cholera lubi Matrixa - mieliśmy już Zamysł Morpheus, Dzisiaj zafundowano nam Neo. Czyżby gdzieś Po rogiem czekała Na dobitek/dobitkę Trinity?


Na zdjęciu - prezesi Sony Entertainment - PlayStation 4K to PlayStation NEO - wykaz ulepszonej konsoli - wiadomość - 2016-04-19
Na zdjęciu - prezesi Sony Entertainment


Tagi: pogłoski konsole stacjonarne ósma generacja PlayStation 4 PlayStation 4 Pro plotki i przecieki Sony Interactive Entertainment PS4
Skomentuj post: